Free delivery from 1 230,00 zł
Save to shopping list
Create a new shopping list

Add products by adding codes

Add a CSV file
Enter the product codes that you want to add to the basket in bulk (after a comma, with a space or from a new line). Repeating the code many times will add this item as many times as it appears.

Purchasing product photos

Hurtownia zegarków Tayma użycza bezpłatnie prawa autorskie do fotografii produktów dla partnerów, którzy współpracują z hurtownią zegarków Tayma na poniższych warunkach:

Fotografie, które są własnością hurtowni zegarków TAYMA, można wykorzystać na własnej stronie internetowej, w sklepie, reklamach, na innym portalu, na banerach oraz w katalogu dla klientów na terenie Polski lub innego kraju Europy tylko i wyłącznie w celu dalszej odsprzedaży towaru zakupionego w hurtowni zegarków TAYMA, lub w celu prezentacji towaru który będzie po jego sprzedaży zakupiony w hurtowni TAYMA.

W przypadku użycia fotografii produktów których właścicielem jest hurtownia zegarków Tayma do sprzedaży produktów nie zakupionych w hurtowni Tayma lub dokonanie sprzedaży produktu używając do tego celu fotografii własności firmy TAYMA a zakup produktu u innego podmiotu niż hurtownia TAYMA zostanie zastosowane  automatycznie  naliczanie wg poniższego cennika. W przypadku znacznych naruszeń licencji możliwe jest zastosowanie odszkodowania karnego oraz powiadomienie organów ścigania. Pobranie i użycie fotografii jest równoznaczne z zaakceptowaniem tych warunków.

Cennik:

  • Wykorzystanie fotografii których właścicielem jest firmy TAYMA aby pozyskać korzyści majątkowe w przypadku podmiotów/firm które nie współpracują z firmą TAYMA:
    Oferta x ilość fotografii x 50zł
  • Wykorzystanie fotografii do  sprzedaży towaru przy użyciu fotografii firmy TAYMA i zakup produktu u innego podmiotu:
    Każda sztuka x ilośc fotografii użytych w ofercie x 100zł
  • Odszkodowanie karne: 50000 PLN

W przypadku wykrycia wykorzystania fotografii której właścicielem jest firma TAYMA niezgodnie z powyższą licencją faktury wysyłane są automatycznie. Znaczne naruszenia są dokumentowane notarialnie, kosztem opłaty notarialnej  zostaje obciążony podmiot naruszający warunki licencji.

Istnieje również możliwość zakupu licencji do zdjęć produktów lub zlecenie ich wykonania.  Zainteresowanych prosimy o kontakt.

pixel